Direktor Tiina Trees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Õppealajuhataja
Majandusjuhataja Annely Akimov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Liikumisõpetaja Karl Sults See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Muusikaõpetaja Triin Oras See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Logopeed Valli Vilu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tervishoiutöötaja Kelly Kald See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Psühholoog Mari Kaldmäe See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õpetaja Aljona Krehov
Õpetaja  Maimu Pärn
Õpetaja  Jana Nõmm
Õpetaja Kerli Laur
Õpetaja  Eilika Manglus
Õpetaja  Karin Ustav
Õpetaja Kristiina Teesalu
Õpetajad  Silja Saaremets
Õpetaja Kristiina Piksööt
Õpetaja  Reelika Rohumägi
Õpetaja Kristi Kalur
Õpetajad Merili Käämbre
Õpetaja abi Tiiu Ehasalu
Õpetaja abi  Eveli Paal
Õpetaja abi Katrin Loorits
Õpetaja abi Diana Videršpan
Õpetaja abi
Õpetaja abi Ingrid Tromp
Kokk Pille Traat
Kokk Terje Varep
Pesumasinist Sirje Sillaste
Majahoidja Margit Mere
Koristaja Ljudmila Omelina
Koristaja Maire Helisalu 
Koristaja Liivi Heier