Direktor Tiina Trees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Õppealajuhataja Tiina Heliste See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Majandusjuhataja Annely Akimov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Liikumisõpetaja Karl Sults See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Muusikaõpetaja Triin Oras See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Logopeed Valli Vilu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tervishoiutöötaja Kelly Kald See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Psühholoog Mari Kaldmäe See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õpetaja Aljona Krehov
Õpetaja Kerli Laur
Õpetaja Maimu Pärn
Õpetaja Eleri Raju
Õpetaja Jana Nõmm
Õpetaja Eilika Manglus
Õpetaja Karin Ustav
Õpetaja Reelika Rohumägi
Õpetaja Silja Saaremets
Õpetaja Kristiina Piksööt
Õpetaja Kristi Kalur
Õpetaja Merili Käämbre
Õpetaja Kristiina Teesalu (sünnituspuhkusel)

Õpetaja abi Tiiu Ehasalu
Õpetaja abi  Eveli Paal
Õpetaja abi Katrin Loorits
Õpetaja abi Diana Videršpan
Õpetaja abi Veronika Eli
Õpetaja abi Ingrid Tromp

Kokk Pille Ruusmäe
Kokk Terje Varep
Pesumasinist Sirje Sillaste
Majahoidja Margit Mere
Koristaja Ljudmila Omelina
Koristaja Maire Helisalu 
Koristaja Liivi Heier